Transmisja danych

Firma Nexet oferuje usługę transmisji danych skierowaną do firm oraz instytucji, których struktura wymusza potrzebę działania w wielu oddziałach, rozległe sieci transmisji danych o doskonałej funkcjonalności oraz w bardzo przystępnej cenie. Nasza sieć gwarantuje bezpieczne przesyłanie oraz niezawodną komunikację systemów informatycznych oraz głosowych w odległych biurach.

Usługa jest adresowana do odbiorców biznesowych, realizowana w oparciuo technologię radiową lub światłowodową. Pozwala na zestawianie łącz lub VLAN’ów o przepustowości od 1 Mbps do 10 Gbps.

W przypadku technologii światłowodowej, łącza dostępowe do poszczególnych lokalizacji realizowane są jako przyłącza światłowodowe zakończone odpowiednio stykami elektrycznymi (100Mbps, 1Gbps lub 10Gbps) lub optycznym stykiem w standardzie Gigabit Ethernet (1000Base-SX/LX/LH).

Zalety rozwiązania:

  • Dowolna przepływność od 1 Mbps do 10 Gbps.
  • Skalowalność – możliwość zwiększenia przepływności w trakcie trwania umowy (nawet w ciągu 1 godziny od zgłoszenia zapotrzebowania).
  • Stabilność parametrów łącza – stała przepustowość łącza, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami lub masz dodatkowe pytania? Zostaw numer - oddzwonimy

    Wyrażam zgodę, aby przedstawiciel NEXET sp. z o.o. z siedzibą w Rzeszowie, skontaktował się ze mną telefonicznie i przedstawił mi ofertę handlową dotyczącą produktów i usług NEXET sp. z o.o.