• ul. Płk. K. Iranka-Osmeckiego 6B, 35-506 Rzeszów
  • 17 506 10 10

MONITORING

Nasze doświadczenie

Od wielu lat zajmujemy się projektowaniem i instalowaniem systemów CCTV. Głównym produktem w naszym portfolio stanowi marka BCS -  to profesjonalne urządzenia wyróżniające się funkcjonalnością, niezawodnością oraz jakością wykonania w rozsądnej granicy cenowej . Dziś marka BCS jest świetnie rozpoznawalną marką wśród najbardziej wymagających klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala na dostosowanie projektu do indywidualnych potrzeb inwestora.

W obecnym czasie kiedy liczy się każda minuta i każda złotówka chcieli byśmy Państwu przedstawić  ofertę na instalację telewizji dozorowej, która pozwoli poczuć się bezpieczniej i w razie potrzeby mieć wgląd w sytuację jakie wydarzają się w okolicy Państwa nieruchomości.

Co to jest CCTV?

Telewizja przemysłowa określana również jako CCTV (Closed Circuit Television) lub telewizja dozorowa to system nadzoru wideo składający się w podstawowej konfiguracji z kamer, monitora i rejestratora wraz z niezbędną infrastrukturą. Do zapisu obrazu z kamer obecnie wykorzystuje się rejestratory cyfrowe przechowujące dane na dyskach twardych, co ułatwia wyszukiwanie oraz dzięki dużym pojemnościom dysków umożliwia bardzo długi czas zapisu obrazu.

Jakie korzyści płyną z używania systemu CCTV?

  • rejestracja i podgląd obrazu z miejsc, które są określone jako ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa obiektu,ograniczenie kosztów osobowych poprzez możliwość monitorowania tych miejsc przez niewielką liczbę uprawnionych osób.
  • możliwość odtworzenia zdarzeń, w których zaistniały działania nas interesujące lub niepożądane.
  • dostęp do obrazu z dowolnego miejsca po podłączeniu rejestratora do sieci internetowej.

17 85 33 120

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz kontaktu z naszymi pracownikami

Szeroki asortyment

NEXET na Facebook