• ul. Płk. K. Iranka-Osmeckiego 6B, 35-506 Rzeszów
  • 17 506 10 10

URZĄDZENIA FISKALNE

Wieloletnie doświadczenie

Nasza firma zajmująca się sprzedażą i serwisem urządzeniami fiskalnymi działa na rynku od 2004 roku.
W naszej ofercie znajdą Państwo tylko sprawdzone i pewne produkty. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą urządzeń fiskalnych znanych producentów min. ELZAB, POSNET, INNOVA, NOVITUS.
Świadczymy usługi w zakresie sprzedaży i serwisowania urządzeń fiskalnych, a także urządzeń służących do identyfikacji towarów.

Kasy fiskalne

Nowoczesne i uniwersalne przenośne kasy fiskalne, to idealne rozwiązanie zarówno dla segmentu usług, jak i niewielkich placówek handlowych, których baza towarowa nie przekracza 3000 produktów lub usług. Wyjątkowo popularne się wśród przedstawicieli takich zawodów, jak: lekarz, stomatolog, weterynarz, prawnik, notariusz, adwokat, a także w gabinetach kosmetycznych, fryzjerskich, w biurach doradztwa podatkowego i rachunkowo-księgowych czy w małej gastronomii (puby, pizzerie, bar) i sklepie internetowym.

Baterie o dużej pojemności pozwalają na długotrwałe działanie. Zaś funkcja wymiany akumulatora sprawia, że mogą pracować nieprzerwanie. Odpowiednio zaprojektowana, a następnie testowana obudowa sprawdza się także w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych. Dotykowa klawiatura pozwala na obsługę kasy fiskalnej nawet w rękawiczkach.

W ofercie ELZAB znajdziesz kasy mobilne, które współpracują z czytnikiem kodów kreskowych i szufladą kasową. Kompaktowe kasy mobilne ELZAB to innowacyjne i ergonomiczne urządzenia, przewyższające funkcjonalnością wiele kas jednostanowiskowych. Elektroniczna kopia paragonów wystarcza nawet na 5 lat codziennej pracy.

Drukarki Fiskalne

Wysokiej klasy, wytrzymałe drukarki sklepowe to idealne urządzenia do punktów o dużym natężeniu ruchu. To doskonały wybór, m.in. dla: hipermarketów, supermarketów, sklepów spożywczo-przemysłowych, aptek, sklepów drogeryjno-kosmetycznych, hurtowni, salonów samochodowych, sklepów motoryzacyjnych, sklepów remontowo-budowlanych, stacji paliw, sieci barów szybkiej obsługi, pubów, restauracji, hoteli, moteli, punktów gastronomicznych, basenów, parków rozrywki, saloników prasowych, księgarni, sklepów meblowych, sklepów obuwniczych i odzieżowych, sklepów z zabawkami, kantorów, sklepów z artykułami RTV i AGD czy sklepów muzycznych.

Elektroniczna kopia paragonów na karcie microSD o pojemności wystarczającej na co najmniej 5 lat pracy, mechanizm drukujący z funkcją easy load czy automatyczny obcinacz papieru to tylko niektóre z wielu przydatnych funkcji tych drukarek sklepowych.

Sklepowe drukarki fiskalne z elektroniczną kopią paragonów ELZAB posiadają 3 najpopularniejsze protokoły komunikacyjne, dzięki czemu mogą pracować z większością programów sprzedażowych. Podłączenie wolnostojącego wyświetlacza (patrz: ELZAB Zeta i ELZAB Mera+) pozwalaj na swobodne zaaranżowanie stanowiska pracy – również na niewielkich stoiskach i w kioskach.

Wagi elektroniczne

Wagi elektroniczne ELZAB to szeroka oferta wag sklepowych przeznaczonych do wykorzystania w różnego rodzaju placówkach handlowych. Znajdują się w niej zarówno wagi proste, które pokazują jedynie masę produktów, jak również wagi kalkulacyjne, które dodatkowo umożliwiają wyświetlanie ceny za kilogram produktu oraz należność.

Co więcej, w ofercie ELZAB znajdują się wagi dedykowane do pracy w boksach kasowych, wagi etykietujące oraz wagi platformowe czy magazynowe.

Akcesoria i materiały eksploatacyjne

Nasza oferta to także sprzęt do urządzeń fiskalnych taki jak czytniki kodów kreskowych lub szuflady automatyczne. Posiadamy także materiały eksploatacyjne takie jak rolki kasowe, rolki termiczne.

Współpracujemy z największymi producentami

Pełne wsparcie serwisowe

Dzięki naszej firmie otrzymasz wsparcie od momentu wyboru urządzenia do czasu jego likwidacji.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Do kogo kierujemy ofertę?

W Naszej ofercie znajdują się zarówno małe oraz średnie urządzenia przeznaczone do handlu mobilnego lub w małych firmach, aż po najbardziej zaawansowane przeznaczone do obsługi sprzedaży w dużych sklepach.

NEXET na Facebook